יבוא מסין


יבוא אישי מסין עם היבואנים


.חברת היבואנים הוקמה מתוך צורך שהתפתח בשוק המקומי
.בשנים האחרונות אנו עדים לכך שמשפחות רבות העדיפו להרחיק ולרכוש  דרך היצרן בעולם לרבות סין ,טורקיה וארה"ב
.אם זה לרהט את ביתם או כל דבר אחר
חשוב לציין כי הקנייה היא  החלק הקל בעסקה,אך מכאן יש לשלח את האריזות גדולות וקטנות וכי הנושא כרוך בהובלה
מקומית עד לנמל המקומי,העמסת המטען אל האוניה המיועדת,קבלת המטען באחד מנמלי הארץ,חובת שחרור
המטען דרך עמיל מכס המוסמך לעבוד מול רשויות המכס בישראל,פריקת המטען ,העמסתו על משאית מקומית
.והובלתו אל הנקודה המבוקשת
 חשוב להבין כי על מוצרים רבים חלה חובת מיסים אשר מתווספים לסכום ומרכיבים את המחיר המלא עבור המוצר שרכשתם.כיום, יבוא מסין היא פעולה פשוטה, מהירה וזולה. אתם טסים לסין ,שם יחכו לכם נציגי החברה ולפי דרישותיכם תסיירו במפעלים וחנויות, בלווי אישי ומקצועי תבחרו את כל המוצרים הרצויים לכם במשך שבוע ימים.
כל המוצרים יגיעו אחריכם במכולה עד פתח ביתכם.
יבוא מסין מאפשר לכם לקנות הכל, כולל הכל החל מריצוף פנים וחוץ כולל חיפויים עד הריהוט והתאורה!
כל המוצרים מבוטחים וניתנת האפשרות לקבל גם שירותי הרכבה ע"י אנשי מקצוע של חברתנו.
חברת "היבואנים"  בעלת ניסיון עשיר ביבוא מסין ובאיתור יצרנים מהגדולים והמובילים בעולם דרך החדשים, היצירתיים והקטנים יותר. אנו נשמח להעניק לעזור לך להתאים את היצרן המתאים ביותר עבור הצרכים שלך.יבואן השוקל יבוא מסין, מגלה במקרים רבים כי בנוסף לקישורים מקצועיים וחזון, חשובה לא פחות היכולת לגשר על פערים בין תרבותיים. בנוסף, חוסר ההיכרות עם השוק המקומי בכל מדינה מהווה מחסום נוסף במציאת היצרן המתאים.
יבוא מסין בחירה לא נכונה של יצרן (ספק סיני/ הודי/ אמריקאי וכדומה) עלולה לסכן את התהליך כולו לגרום להפסדים רבים. לאחר שהחליט היבואן מהו סוג המוצר אותו ירצה, חשוב מאוד שיקבע את איכות היצור הנדרשת והעלות המירבית (ליחידה) אותה ירצה להשקיע. כיום, ניתן למצוא מידע על יצרנים רבים דרך רשת האינטרנט. אולם, חיפוש כזה אינו מקצועי והמידע המתקבל לא מספק בכדי לבצע החלטה שקולה.
ל" היבואנים" נציגים במקומות רבים בעולם, לרבות סין,טורקיה וארה"ב. נציגינו מכירים באופן מקיף את מגוון היצרנים הפוטנציאלים ויודעים כיצד להתאים עבורך את היצרן המתאים ביותר הן מבחינת אמינות והן מבחינת איכות ומחיר. אנו נשמח לרכז עבורך את כל המידע לגבי עלות המשלח לארץ, סיווגי מכס, ביטוחים וכדומה כדי שתוכל לדעת בדיוק מה תהייה עלות המוצר הסופית עבורך.