סידרת G מזרני הזהב

מטרסו מזרנים גאה להציג את סידרת G 

מזרני יוקרה אורטופדים.


בחירת מזרן איכותי למיטה מעולם לא הייתה קלה יותר, אנו החברת מטרסו מזרנים מבינים את הצורך שלכם ברכישת מזרן תומך ומפנק שעשוי מהחומרים המתקדמים והמובילים בענף מזרני היוקרה, לכן פיתחנו את סידרת היוקרתית והאיכותית ביותר בעולם כדי ליצור לכם חווית שינה איכותית ובריאה בשילוב הבנה מעמיקה בשילוב עם מיטב האורטופדיים המובילים ליצירת חווית שינה מותאמת לצרכי הגוף שלכם

מזרן מיטה איכותי יוכל לשנות פלאים את חיי היום יום יום שלכם ולהעלים את כאבי הגב לגמרי, לכן אנו בחברת מטרסו מזרנים ממליצים לכם לבחור במזרן יוקרתי שמיוצר בטכנולוגיה המובילה בעולם שיקנה לכם את השינה שתמיד חלמתם עליה.

 

מזרני הסידרה הירוקה.

סידרת המזרני היוקרה של מטרסו מורכבים משבעה סוגים של מזרנים מפולימרים שונים אשר כל אחד מהם יוצר בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח ומגיע בשני סוגי בדים לבחירה.

 כל מזרני היוקרה שלנו מיוצרים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח לפי החלוקה הבאה: גובה ומשקל המשתמש אשר יוצרים לנו חתך מדויק ומותאם אישית לפיזור המשקלים.

סידרת מזרני היוקרתית מיוצרת מפולימריים בלבד ללא קפיצים.

נבחרת הזהב של מזרני מטרסו מורכבת ממזרנים יוקרתיים כולם נוחים וכולם נבדקו על ידי מומחי אורתופדיה ורופאים מובילים מהענף, כלום מתאימים לדרישות שלכם אבל רק אחד מהם הוא הבחירה המושלמת עבורכם!

ניתן להתאים את המזרנים לפי חלוקה שצד אחד מורכב מפולימר אחד וצידו השני מפולימר אחר, הרעיון הוא ליצור מזרן אחת המותאם לשני בני הזוג אשר ישנים על המזרן כל אחד לפי דרישותיו גובה ומשקל.

אנו בחברת מטרסו ממליצים לכם לרכוש את המזרן רק לאחר בדיקה שלכם ולכן אנו מאפשרים לכם 30 ימי ניסיון על כל סוגי המזרנים כדי להבטיח לכם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם (לאחר שימוש במזרן אתם תוכלו להרגיש את ההבדלים ולבחור את הדגם המתאים ביותר לדרישות שלכם).

סידרת מזרני G היוקרתית מורכבת משכבות פולימרים שונות בשילוב וייסקו או לטקס אשר הם מהווים את החלק העיקרי במזרן, הפולימר שמורכב בתחתית המזרן מייצב את הויסקו או הלטקס לפי דרישת הלקוח ומספק לכם את חווית השינה המושלמת ביותר.

בסדרת מזרני הזהב שלנו אתם יכולים לבחור את סוג הבד ללא תוספת תשלום, קיימים שני סוגים בדים לבחירה, האחד עשוי 100% כותנה והשני משלב את חומר האלוורה בעל תוכנה ייחודית אנטי בקטריאלית ואנטי אלרגנית אשר דוחה את קרדיט האבק.

מזרני היוקרה מגיעים בעובי של 20 ס"מ ומותאמים גם למיטות מתכוונות.

סידרת מזרני G פותחו בשיתוף פעולה עם מומחה השינה ד"ר דניאל לומברזו אשר מציב רף שינה אורטופדית נוחה ומפנקת שטרם נראתה בארץ.

חשוב לנו לציין שמזרני מטרסו נמכרים בארץ בטווח מחירים של 10 אלף שח ומעלה, ברכישה דרך האתר או דרך גלרית היבואנים אתם חוסכים את עלויות השיווק והמיתוג ויכולים להנות מהמזרנים היוקרתיים הנוחים והטובים ביותר במחירים משתלמים במיוחד.

מחיר מזרני היוקרה של חברת מטרסו משתנים בהתאם לגודל המזרן לו אתם זקוקים

מחירון:

  • מידה 140/190 מחיר 3900 ₪
  • מידה 140/200 מחיר 4100 ₪
  • מידה 150/190 מחיר 4200 ₪
  • מידה 150/200 מחיר 4300 ₪
  • מידה 160/190 מחיר 4400 ₪
  • מידה 160/200 מחיר 4500 ₪
  • מידה 180/190 מחיר 4800 ₪
  • מידה 180/200 מחיר 4900 ₪

כל הרוכשים באתר זכאים ל- 30 ימי ניסיון ו- 10 שנים אחריות על כל סוגי המזרנים.